درباره جوانه خراسان
جوانه خراسان در سال 1367 به عنوان اولين كارخانه مكمل سازي با هدف توليد انواع مكملهاي غذايي دام و طيور درشرق كشورراه اندازي گرديد . خوشبختانه توليدات اين شركت در مدت كوتاهي توانست جايگاه مناسبي را در صنعت دامپروري و مرغداري باز نمايد . پس از ماهها تلاش و پيگيري مستمر خط توليد خوراك حيوانات آزمايشگاهي با هدف كمك به مراكز تحقيقاتي و دانشگاههاي علوم پزشكي كشور در سال 1368 راه اندازي گرديد . اين شركت با استفاده از كادري علمي و مجرب و بهره گیری از اساتيد دانشگاهي و مراكز تحقيقاتي پيوسته در توليد محصولات جديد سعي و تلاش نموده و همواره مفتخر بوده كه در كمك به انجام پايان نامه هاي كارشناسي ارشد و رساله دكترا پيشتاز باشد .

گروه مهندسين شركت جوانه خراسان همواره در توليد محصولات جديد پويا بوده و هر سال جهت رفاه حال مشتريان و استفاده بهينه از مكمل هاي غذايي محصولي جديد به صنعت دامپروري و مرغداري ارائه مي نمايد . اين شركت در راستاي ايجاد تحول در صنعت دام و طيور كشور اقدام به واردات محصولات با كيفيت از شركت هاي معتبر دنيا نموده است .

سال 1388 نيز سالي سرشار از موفقيت براي جوانه خراسان بود . چنانكه به همت واحد كنترل كيفيت و ساير كارشناسان , شركت موفق به دريافت پروانه استاندارد در زمينه مكمل هاي طيور گرديد . اين در حالي است كه اقدامات لازم در راستاي دريافت استاندارد مكمل مرغ مادر نيز در برنامه هاي اتي قرار دارد .

به لطف ايزد منان و پشتكار متخصصين شركت در سال 1388 آزمايشگاه مجهز اين شركت , به جمع آزمايشگاههاي همكار اداره استاندارد (اكروديته ) پيوست كه اين نيز برگ موفقيت ديگري در تاريخ جوانه خراسان مي باشد .

ما بر اين باوريم كه مي توان دست به دست هم گام هاي موثرتر و بلندي را در جهت ارتقا صنعت دامپروري و مرغداري در كشور برداشت .
 
 

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال