واحد آزمايشگاه شركت جوانه خراسان با بیش از9 سال تجربه و بعنوان آزمایشگاه همکاراداره استاندارد (اکرودیته) درزمینه آنالیز ویتامین ها و موادمعدنی درمکمل - فسفر، کلسیم، فلوئور و دی کلسیم فسفات - واندازه گیری پروتئین خوراک دام و طیور فعالیت می نماید.
این آزمایشگاه با هدف ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی و با توجه به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد برای مکمل های طیور(گوشتی وتخمگذار) واحد آزمایشگاه میکروبی نیز راه اندازی نموده است.
آزمایشگاه جوانه خراسان با استفاده از پرسنل مجرب و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی درحال حاضرعملیات کنترل کیفیت میکروبی و شیمیایی درکل فرایند تولید شامل کنترل های فیزیکی- کنترل مواد اولیه - کنترل بسته بندی و انجام آزمون های پایداری صورت می‏‏‏ گیرد.
شایان ذکراست که این آزمایشگاه با استقرار و اجرای الزامات صلاحیت و کیفیت آزمایشگاه ها موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC/17025 ازاداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شده است.
این آزمایشگاه با کمال افتخار آمادگی خود را جهت همکاری و ارائه خدمات آزمایشگاهی به مشتریان محترم اعلام می دارد.
 
آزمايشگاه شركت جوانه خراسان با هدف ارائه خدمات آزمايشگاهي دقيق از ابتداي تاسيس فعاليت خود را در زمینه ارائه خدمات به مشتریان آغاز نمود و به همت پرسنل متخصص و متعهد خود و حسن اعتماد مشتريان در سال 1388، موفق به كسب گواهينامه اكروديته (همكار) از اداره استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گرديد و در حال همكاري با اداره دامپزشكي و اداره نظارت بر غذا و دارو مي باشد. 
اين آزمايشگاه در راستاي دستيابي به بالاترين سطح رضايت مندي مشتريان و از طريق استقرار سيستم مديريت كيفيت ايزو 17025 اهداف و ارزش هاي كلي زير را سرلوحه كار خود قرار داده است.
  • مشتري مداري و احترام به مشتري در جهت رفع نياز آزمايشگاهي مشتريان
  • ارائه خدمات منطبق با نياز مشتريان با بالاترين دقت و در كوتاهترين زمان ممكن
  • استفاده از پرسنل توانمند و آموزش ديده و افزايش توانمندي آنان از طريق آموزش هاي اثر بخش 
  • بهبود مستمر كيفيت خدمات از طريق بهره گيري از فناوري هاي روز در خدمات آناليز
  • انجام آزمون هاي تخصصي خوراك دام و طيور مانند ارزيابي شيميايي ذرت علوفه اي سيلو شده خشك و مواردي كه از لحاظ تغذيه اي براي دامداران و مشاوران تغذيه اي از اهميت بالايي برخوردار است.
 
 
 
 

طراحی و اجرا توسط: وب باکس پورتال