You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

بیانیه مأموریت سازمان

 
شرکت جوانه خراسان، با اتکا بر ظرفیت‌های نیروی انسانی خبره و متعهد و با بهره‌گیری از روش‌ها و تکنولوژی‌های نوین و استفاده از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه روز دنیا و تولید مکمل و کنسانتره‌های ویژه دام و طیور و خوراک حیوانات آزمایشگاهی به ایفای نقش خود در حفظ سلامت و بهداشت تغذیه‌ای جامعه و توسعه حوزه مشتریان خود به کشورهای همسایه بویژه حوزه آسیای میانه و خاورمیانه می‌پردازد. این شرکت مفتخر است با اتکا به بیش از 3 دهه حضور خود در بازارهای داخل و بعنوان نماینده معتبرترین برندهای دنیا در ایران، برترین‌ها را در اختیار پرورش دهندگان دام و طیور و کارخانجات تولید کننده خوراک در داخل و خارج از کشور قرار دهد. این آرمان در سایه اعتقاد به تحقق مسئولیت اجتماعی، منفعت عمومی، مطالعه و تحقیق و رعایت قوانین و استانداردهای فنی و در راستای صیانت از اصول اخلاق انسانی و حرفه‌ای محقق خواهد شد.
 
 
"ما برای شما بهترین‌ها را می‌خواهیم"

خط مشی

برنامه‌ریزی و تعیین اهداف

برنامه ریزی و تعیین اهداف خرد و کلان رویکردها، استراتژی‌ها و بازنگری سالانه در سیستم مدیریت یکپارچه استراتژی بسیار مهمی در جوانه خراسان است و تلاش می‌کنیم تا به بهبود سیستم در همه امور سازمان دست یابیم.

کیفیت

شرکت جوانه خراسان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان معتبر در زمینه تولید مکمل‌های غذایی دام و طیور و خوراک حیوانات آزمایشگاهی در ایران به منظور ارتقاء سطح کیفیت و ایمنی مواد غذایی سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی غذایی خود را بر اساس استانداردهایHACCP ،GMP ISO9001:2008 و ISO22001:2005 اقدام نموده است و خود را متعهد به رعایت الزامات قانونی و تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و مصرف کنندگان می‌داند.

ایمنی غذا

ما در جوانه خراسان اعتقاد راسخ داریم تا الزامات HACCP را در امر تولید غذای سالم رعایت کنیم. بهبود سیستم در جهت ایمنی مواد غذایی، محصولات تولیدی و تلاش در جهت کاهش مخاطرات ایمنی غذا سرلوحه اهداف ماست.

محافظت از محیط زیست

حفظ پایه‌های طبیعی زندگی برای نسل‌های آینده، پیوستگی در کاهش آلودگی، بهبود مداوم در راندمان استفاده از منابع اولیه و توسعه محصولاتی که بتوانند به ایجاد یک ارتباط بین موفقیت اقتصادی و پیشرفت اکولوژیکی کمک کنند، بخشی از مسئولیت ما در قبال آیندگان است.

اخلاق حرفه‌ای

ما معتقدیم موفقیت از اخلاق حرفه‌ای، اعتماد آفرینی، رفتار اصولی و مستمر، مسئولیت پذیری، قانونمندی و باورهای فردی سرچشمه می‌گیرد. در جوانه خراسان اخلاق حرفه‌ای در ارتباط مستمر با مشتریان، انتقال دانش، شفافیت در استراتژی‌ها، دیدگاه رو به پیشرفت برای همه رقبا و تقویت انگیزه مشتریان تعریف می‌شود.

توسعه و ارتقاء دانش

توسعه و ارتقاء سطح دانش از طریق آموزش‌ها و رعایت اصول بهداشت فردی کارکنان، آموزش در جهت ارتقاء ایمنی غذا، افزایش انگیزش و وفاداری فرهنگی و مدیریت منابع انسانی سازمان از نکات کلیدی خط مشی جوانه خراسان است.

ساختار سازمانی

واحد مدیریت منابع انسانی

ارتقاء سطح آموزش و رعایت اصول بهداشت فردی کارکنان، آموزش به منظور افزایش انگیزش و وفاداری فرهنگی و مدیریتی درون سازمان، استخدام نیروهای با انگیزه و قوی و حفظ آنها در سازمان، ایجاد ارتباطات مثبت و مدیریت رفتار سازمانی از اهداف اصلی واحد مدیریت منابع انسانی است و عملکرد مناسب کارکنان سازمان در دستیابی به اهداف آینده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

واحد تحقیق و توسعه

در جوانه خراسان مطالعه و تحقیق، نوآوری و خلاقیت، روابط نزدیک با مشتریان جهت رفع مشکلات آنها، بررسی مداوم نتایج مطالعات دنیا در خصوص محصولات تولیدی سازمان و ایده‌های جدید برای افزایش سبد کالایی از عوامل مهم موفقیت و هدایت ما به سمت سود آوری بیشتر هستند.

واحد بازرگانی

در جوانه خراسان شناسایی و ارتباط مستمر با مشتریان بالقوه و فعلی، معرفی محصولات تولیدی شرکت با توجه به نیاز مشتری، مذاکره جهت فروش، ثبت سفارشات و پیگیری سفارش تا زمانی که محصول به دست مشتری برسد، توسط واحد بازرگانی دام و طیور به نحو مطلوبی انجام می‌شود.

واحد تولید و بهره برداری

همواره توجه به دستورالعمل‌ها، پایداری زیستی، رعایت اصول اخلاق کاری، ارتباطات قوی و پایدار، مدیریت منابع انسانی، طراحی موقعیت شغلی برای افراد، خلاقیت، طراحی سیستم و چیدمان تولید، مدیریت کیفیت محصولات تولیدی، تعیین میزان ظرفیت، توجه به منابع محلی و توجه ویژه به نیاز مشتریان در الویت فعالیت واحد تولید و بهره‌برداری در شرکت جوانه خراسان بوده است.

واحد تضمین کیفیت

برنامه‌ریزی، اقدام، کنترل و عملکرد رو به بهبود همواره اجزاء اصلی واحد تضمین کیفیت در جوانه خراسان را تشکیل می‌دهد. تلاش بر این است آنچه مشتریان خواستند و برای آن پول پرداخت می‌کنند طی فرآیندهایی کاملا کنترل شده و دارای گارانتی در اختیار مشتری قرار بگیرد.

واحد آزمایشگاه

آزمايشگاه شركت جوانه خراسان با هدف انجام آزمون‌های کنترل کیفی دقیق جهت اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی و همچنین ارائه خدمات به مشتریان فعاليت خود را آغاز نموده و به همت پرسنل متخصص و متعهد و حسن اعتماد مشتريان در سال 1388، موفق به كسب گواهينامه اكروديته (همكار) از اداره استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گرديد و در حال همكاري با اداره دامپزشكي، اداره نظارت بر غذا و دارو، محیط زیست و گمرکات مي‌باشد.