You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

نوآوری و خلاقیت

خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات جوانه خراسان نقش کلیدی در حرکت به سمت داشتن شرکتی پویا در حوزه مکمل‌های معدنی و ویتامینی دارد. تیم تحقیق و توسعه با تلاش فراوان گام‌های بزرگی در جهت دستیابی به اهداف آینده بر می‌دارند. در سال 1392 واحد تحقیق و توسعه این شرکت تشکیل شد و در زمینه‌های تولید مکمل‌های غذایی دام و طیور، افزدونی‌ها و خوراک حیوانات آزمایشگاهی تلاش‌های بسیار ارزشمندی انجام شده و توانسته‌اند با ارائه خلاقیت و تفهیم نکات علمی سبب جذب مشتری شوند.

فعالیت‌های واحد تحقیق و توسعه

عمده فعالیت‌های واحد تحقیق و توسعه (R & D) توسط نیروها و با امکانات واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه انجام می‌شود. جستجوی متون علمی، جمع‌آوری داده، ایده پردازی، طراحی محصول، تولید آزمایشی، آزمون و خطا و تعیین خواص محصول تولیدی در آزمایشگاه از مهمترین تلاش‌های تیم تحقیق و توسعه در شرکت جوانه خراسان است. بخش تحقیق و توسعه با هدف اصلاح، بهبود و نوآوری در ارائه محصولات و خدمات فعالیت داشته و تاثیر مستقیم بر افزایش کیفیت، سطح استاندارد و سهم بازار در این شرکت دارد.

محصولات جدید واحد تحقیق و توسعه (R&D)

نوآوری و تولید محصولات جدید و متنوع نقش مهمی در حرکت به سمت رهبری بازار دارد. از این نقطه نظر، تیم تحقیق و توسعه گام مهمی برای دستیابی به اهداف آینده بر می‌دارد. هدف این است که سال‌های آتی میزان فروش و جذب بازار را به حداکثر رسانده و محصولات جدیدی به سبد محصولات این شرکت اضافه گردد. راه اندازی واحدهای جدید با محصولات متفاوت از اهداف اصلی ما است.