You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

سلامت و امنیت همکاران

 
سطح مهارت‌های کارکنان و انگیزه بالای آنها برای موفقیت ضروری است. در جوانه خراسان این امکان فراهم است تا هر یک از کارکنان توانمندی‌های ذاتی خود را نشان دهند و همواره از خلاقیت و پیشنهادات آنها جهت یافتن راه‌های جدید برای سودآوری بیشتر استفاده می شود.
ترکیب کار و زندگی خانوادگی بخشی از زندگی همه ما است. عملکرد مناسب در محیط کار به آرامش در زندگی وابسته است. از این رو با فراهم کردن مشاوره بهداشتی و روانی دائم، سلامت و امنیت همکاران در اولویت است. تأمین تجهیزات استاندارد مورد نیاز مانند کاورهای خاص برای پوشاندن بدن، ماسک فیلتر دار، کلاه ایمنی، دستکش و عینک برای کار با مواد شیمیایی وظیفه شرکت است. همچنین ماسک‌های فیلتر دار N95 هنگام توزیع و توزین ویتامین‌ها به دلیل جلوگیری از آسیب ویتامین ها به دستگاه تنفسی همکاران تأمین می‌شود.
تصفیه گرد و غبار تولید شده در هوای خط تولید (Air Cyclone) از طریق دستگاه‌های حاوی فیلترهای هوای فشرده انجام می‌شود زیرا تمیز کردن هوا در فضای خط تولید و حفظ سلامت همکاران اهمیت بسیاری دارد. حفظ سلامت و جلوگیری از بروز حوادث در حین کار و استفاده از تسهیلات و تجهیزات امن در طی تولید، حمل و نقل در راه خانه به کار  یا کار به خانه دارای اهمیت ویژه‌ای برای جوانه خراسان است. ما یک رویکرد همه جانبه به امنیت، حفاظت همکاران، شرایط محیط کار، امنیت مواد اولیه و محصولات تولید شده و محیط‌های عمومی داریم. هنگامی که اتفاقات ناخوشایند ناگهانی در حین کار ایجاد می‌شود با بررسی دقیق و آنالیز این اتفاقات یاد می‌گیریم که در آینده چگونه باشیم که این اتفاقات تکرار نشود.
عملکرد جوانه خراسان طی سالیان گذشته نشان می‌دهد که در این مهم بسیار موفق بودیم و دقت بسیاری در شناسایی نیازها، برطرف کردن آنها، جلوگیری از بروز حوادث و کاهش صدمات احتمالی در صورت بروز داشته ایم.