You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

مراقبت از مواد اولیه و محصولات

 
مراقبت از مواد اولیه و محصولات طبق شرایط استاندارد تعریف شده قوانین HACCP و GMP انجام می‌شود. سیستم مدیریت و نگهداری مواد ویتامینی که جزو مواد شیمیایی حساس هستند، حتما باید بر اساس اصول صحیح باشد. طبقه‌بندی مواد شیمیایی از لحاظ حساسیت به نور، دما، رطوبت، جریان شدید هوا و اثراتی که بر یکدیگر دارند، در اولویت کار است. حمل و نقل ویتامین‌ها و افزودنی‌ها از مبدأ تا مقصد درون کانتینرهای یخچال‌‍دار و با حفظ شرایط نگهداری سالم انجام می‌شود. در طبقه‌بندی و نگهداری مواد اصولاً مواد رطوبت گیر دور از موادی که دارای رطوبت ذاتی بالا هستند نگهداری می شوند.
 
همچنین حفظ کیفیت محصولات جزو مهمترین مسئولیت‌های شرکت است. فراهم کردن آنالیز از مشخصات محصول تولیدی، ارائه دستورالعمل‌های لازم از چگونگی نگهداری و مصرف محصولات و ثبت تاریخ دقیق تولید و انقضاء از وظایف ما در مقابل مشتریانمان است.
امنیت در تأمین، حمل و نقل و تحویل کالا بسیار مهم است و فرآیندی منظم و دقیق در حمل و نقل توسط واحد تدارکات و انبار انجام می‌شود. شرکت به طور مرتب عملکرد همکاران  را ارزیابی می کند و این ارزیابی از همه مراحل شامل بارگیری، حمل و نقل و تخلیه بار انجام می‌شود تا خطرات احتمالی به حداقل برسد.